Den obce PRŽNO

Den obce PRŽNO

24. 6. 2017

Sobotní den byl jako vymalovaný. Na ploše sportovního areálu v Pržně se již v předstihu míhalo několik lidí, kteří připravovali vše potřebné.

V brzkých odpoledních hodinách se začali objevovat první hosté a kolem druhé hodiny po obědě byl program zahájen. Nejprve byl zaměřen na malé a nejmenší, děti si hrály, soutěžily a skotačily s pozvanými aktéry. Později zazněly tóny country - to vystoupila kapema Michal Tučný revival. Vystoupila i známá představitelka Saxány - Petra Černocká.  Na pódiu později byla vystřídána skupina s názvem Tomáš Kočko&Orchestr s svou tradiční moravskou hudbou. Nechyběly ani soutěže pro dospělé a po setmění bylo prostranství zaplaveno světelnými efekty skupiny FULLFire. Hlavní čas zábavy si na sebe převzala ostravská skupina SALAMANDR se svou metalovou hudbou.

Jednoduše shrnuto, celé odpoledne a až do pozdních nočních hodin bylo o zábavu v Pržně postaráno.


Kompletní fotodokumenatce celé akce si vyžádala mou celodenní přítomnost na místě samém. Jako výbavu jsem měl svou D300 s širokoúhlým a univerzálním objektivem. Několik záběrů jsem uděla také na rybí oko a v pozdních večerních hodinách se vyplatilo vytáhnout stativ - respektive monopod.Pozdě večer, při návratu z akce jsem měl zcela naplněny své datové nosiče a záloha snímků i jejich zpracování zabralo poměrně velkou dobu.

Jak se podařilo zachytit atmosféru celé akce lze zhodnotit na speciální galerii obce PRŽNO.